Forældrerepræsentanter


Forældrerepræsentanter for U5 / Forældre-barn fodbold

Der er ikke pt. valgt forældrerepræsentanter for forældre-barn-holdet, da der ikke tilmeldes hold til turnering.

Det er altid muligt, hvis det ønskes!

Forældrerepræsentanter for årgang 2010 drenge

Mia Rosenkjær (mor til Noah) – email: miaannerosenkjaer@gmail.com

Forældrerepræsentanter for årgang 2009 drenge

Lise Almind Rønsholt (mor til Emil Rønsholt) – email: lise@igosda.dk

 

Forældrerepræsentanter for årgang 2008 drenge

Elisabeth Mittelstein (mor til Amir Marcus) – email: eem1988@gmail.com

 

Forældrerepræsentanter for årgang 2007 drenge

Anne Markvardsen (Mor til Victor) – mail: anne.markvardsen@mail.dk

 

Forældrerepræsentanter for årgang 2006 drenge

Kenneth Hansen (far til Mads ) – mail: keha@gfforsikring.dk

 

Forældrerepræsentant for U13 drenge

Tine Erenskjold (mor til Mads) – mail: erenskjold@webspeed.dk

 

Forældrerepræsentanter for U15 drenge

Søren Christensen (far til Jacob) – mail: bjerregaard@christensen.mail.dk

 

Forældrerepræsentanter for U17 drenge

Heidi Hansen – email: aaskov.hansen@mail.dk

 

Forældrerepræsentanter for U6-7 piger

Forældrerepræsentant og holdleder for U6-7 piger er Louise Just (mor til Alma): louise_just@hotmail.com

 

Forældrerepræsentanter for U8 piger

Forældrerepræsentant og holdleder for U8 piger er Rikke Clement (mor til Freia og Cille): rikke.clement@stofanet.dk

 

Forældrerepræsentant for årgang 2006-7 piger

Thomas Drejer (far til Sofia) – mail: drejer@email.dk